Меню сайту
ПОРТФОЛІО
БІОЛОГІЯ
ГЕОГРАФІЯ
ЕКОЛОГІЯ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОГОДА
Погода
П`ятниця, 22.02.2019, 13:50
Вітаю Вас Гость
Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Перша життєва форма з'явилася за довго до виникнення Землі
18:18
Перша життєва форма з'явилася за довго до виникнення Землі

Ось вже багато років між вченими немає згоди з приводу походження життя на нашій планеті. І останнє дослідження барвисте підтвердження цього факту. Результати нового експерименту, авторами якого виступили генетик Олексій Шаров і біолог-теоретик Річард Гордон, показали, що життя, швидше за все, виникла майже 10 млрд. років тому і не на нашій планеті, а в іншому місці Всесвіту. Тобто, виходить, що перша жива істота з'явилося ще за довго до виникнення Землі.

Якщо вірити нинішньої наукової версії, то планета Земля з'явилася близько 5 млрд. років тому. Вчені виходили з того, що життя, як таке, відмінно вписується в щось, що нагадує закон Мура. Говорячи іншими словами, вона в змозі приймати складні форми з плином часу. Дослідники просто «відмотували» назад генетичну нитку життя. Вони вважають, що тільки так можна об'єктивно визначити коли ж все-таки зародилося життя. У законі Мура йдеться про те, що продуктивність комп'ютера може подвоюватися кожні півтора року. У свою чергу такий стан речей призводить до експоненціального зростання технологічної складності. Природно, що це дає можливість припускати якими ж будуть майбутні технології. З іншого боку, це дозволяє відслідковувати продуктивність комп'ютера в минулому часі. Варто відзначити, що таке відстеження дає можливість відстежити ті ж комп'ютерні можливості аж до моменту їх виникнення. На думку вчених, поява життя можна відстежити через призму вищезгаданого закону, але при цьому необхідно повернутися до точки тимчасового походження.

Відстежуючи еволюційний процес останніх кількох епох, починаючи з найпростіших організмів таких як одноклітинні, дослідники дійшли висновку, що геном складності змінювався в геометричній прогресії з подвоєння. Особливість такого ускладнення полягає в тому, що воно відбувалось не кожні 18 міс. як у випадку з комп'ютерами, а кожні 376 млн. років. Необхідно підкреслити, що геном складності досягає нульової точки приблизно близько 10 млрд. років тому. Звичайно , що в даному випадку не можна точно визначити цей факт, похибка існує, і рівна вона значенням 2,5 млрд. років. Але як би там не було, виходячи з результатів дослідження все одно виходить, що життя виникла ще за довго до появи нашої планети.

Переглядів: 58 | Додав: rutia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Новини
[25.01.2019]
Виїздне засідання директорів закладів професійно-технічної освіти аграрного напрямку Івано-Франківської області (0)
[13.01.2019]
Підведення підсумків роботи у 2018 році (0)
[08.01.2019]
Відеопрезентація навчального закладу (0)
Годинник
Банер
Міністерство освіти і науки
Агроосвіта
Коледж Youtube Facebook