Меню сайту
ПОРТФОЛІО
БІОЛОГІЯ
ГЕОГРАФІЯ
ЕКОЛОГІЯ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОГОДА
Погода
П`ятниця, 22.02.2019, 13:50
Вітаю Вас Гость

Блог

Головна » 2017 » Жовтень » 28 » Засідання обласного методоб'єднання викладачів біології
07:33
Засідання обласного методоб'єднання викладачів біології

    26 жовтня на базі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулося засідання методоб’єднання викладачів біології ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Івано-Франківської області. Відкрив засідання заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О., який привітав учасників і розповів про діяльність навчального закладу, а також з членами методоб’єднання зустрівся директор коледжу Тринів І.В.

  

        Згідно плану засідання голова ОМО Пріяткіна Н.В. викладач біології Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУ ФВ СУ підсумувала їхню роботу за 2016-2017 н.р. і затвердили план роботи на 2017-2018 н.р.

        Викладач біології РДАК Рутило О.І. спеціаліст вищої категорії  викладач-методист показав майстер-клас «Цифрова педагогіка – щлях формування творчої особистості студентів засобами інформаційно-комунікаційних технологій".  Олександр Іванович представив інформаційно-комунікаційні ресурси, створені ним самим, зокрема: електронний підручник з біології, власний веб-сайт і відео-канал на Youtube, електронні тести, мультимедійні презентації і навчальні відеофільми.

Славиться Рогатинщина історично та природно-рекреаційною спадщиною. До таких об’єктів відносять і Чортову гору, що є не тільки дивовижним творінням природи, але й місцем активного і культурного відпочинку. Тож, студенти коледжу презентували дослідницько-пошуковий проект «Чортова гора – знане і незнане», керівником якого є Рутило О.І. 

В процесі роботи вони збирали  інформацію про географічне розміщення, рельєф, флору і фауну, історію утворення природно-заповідного об’єкту; відшукували легенди про топоніміку назви «Чортова гора», інші історичні відомості на основі досліджень українських науковців та аналізували, систематизували  і упорядковували  зібрані матеріали; створили  публікацію та презентацію дослідницько-пошукової роботи. Студенти працювали за напрямами :

1.Дослідження створення природно-заповідного об’єкту «Чортова гора» (відповідальна Мельник О., студентка гр. Т-31).

2.Пошук і дослідження культурно-історичної спадщини, пов’язаної з «Чортовою горою» (відповідальна – Чубата В., студентка гр. Тв-21).

3.Дослідження сучасного стану ботанічної пам’ятки природи та практичного значення її флори ( відповідальний Макарчук В., студент групи В-31)

4.Рослини Чортової гори і фармакологія у ветеринарній медицині (відповідальна – Панівник О., студентка гр. В-22).

Родзинкою проекту був виступ студентки групи В-11 Лазар Анни-Марії, яка чуттєво прочитала баладу Станіслава Тельнюка "Конвалія".

Робота над проектом допомогла систематизувати і вдосконалити знання, одержані раніше з географії, біології, екології, історії, фармакології, показати їх практичне використання, сформувати активну життєву позицію студентів, екологічну культуру і свідомість в процесі практичної діяльності,  розширити свій кругозір, змогли краще пізнати культурно-історичну спадщину і природне багатство свого рідного краю.

На засіданні викладачі обговорили питання проведення ІІ етапу олімпіади з біології серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації у 2017-2018 н.р. Після дискусії були сформульовані пропозиції, які запропонують Департаменту освіти, науки і молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

    Після підбиття підсумків учасники засідання ОМО ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу і визначними місцями Рогатина. Гості з області були вражені духовно-історичною спадщиною Рогатинщинии, особливо музеєм-церквою Зішестя Св.Духа.

Переглядів: 71 | Додав: rutia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Новини
[13.01.2019]
Підведення підсумків роботи у 2018 році (0)
[08.01.2019]
Відеопрезентація навчального закладу (0)
[25.01.2019]
Виїздне засідання директорів закладів професійно-технічної освіти аграрного напрямку Івано-Франківської області (0)
Годинник
Банер
Міністерство освіти і науки
Агроосвіта
Коледж Youtube Facebook