Меню сайту
ПОРТФОЛІО
БІОЛОГІЯ
ГЕОГРАФІЯ
ЕКОЛОГІЯ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОГОДА
Погода
П`ятниця, 22.02.2019, 13:59
Вітаю Вас Гость

Блог

Головна » 2017 » Лютий » 5 » Маленькі секрети педагогічного успіху
12:54
Маленькі секрети педагогічного успіху

Наша праця — формування людини, і це покладає на нас особливу, ні з чим незрівнянну відповідальність.   

                                                                   В.О.Сухомлинський

Усе, що робиться з любов’ю, приречено на успіх. Успіх – це гармонійне пристосування нашого «я» до оточуючих нас обставин, які постійно змінюються.

                                                                                                               Н.Хілл

                                                      

Педагогічні читання відбулися на тему ”Маленькі секрети педагогічного успіху” . Власне, виступаючі використали матеріали  педагогічної спадщини видатних педагогів, досвід роботи, інноваційні технології та ідеї. Завідувач навчально-методичним кабінетом Замкова Г.П. виступила на тему ”Складові успіху викладача”. Вони  складаються з наступних якостей:

·         Успішний викладач – викладач, який на високому рівні володіє предметними та психологічними знаннями, якому притаманні високопрофесійні якості; здібний допомогти своїм студентам знайти шлях до самореалізації, самопізнання, допомогти студентам стати самостійними, творчими та впевненими у собі.

·         Успішний викладач  має бути комунікативним, ерудованим, володіти логічно перспективним мисленням, проективними уміннями, адаптаційними та організаційними; інноваційними знаннями та навичками, успішний викладач повинен керуватися у своїй роботі уміннями контролю та самоконтролю, навичками дослідницької діяльності студентів.

·         Успішний викладач  постійно знаходиться у творчому пошуку, ні на мить не зупиняється на досягненому, чітко визначає нові цілі, оперативно аналізує помилки та недоліки своєї праці і з великим натхненням рухається разом з студентами до високих досягнень науки, щомиті робить все, аби бути цікавим своїмстудентам, відкриває щоразу для них скарби освітніх просторів.

·         Успішний викладач  має бути уважним до своїх студентів, терплячим, ввічливим, артистичним, справедливим, цілеспрямованим, оригінальним, знахідливим, вимогливим до студентів та до себе, креативним, впевненим у собі.

  

      

Викладач суспільних дисциплін Полиняк О.Т.виступила на тему „Сучасне заняття: педагогічна технологія ”ситуація успіху”.

 

„Мотивація як рушійна сила навчання і педагог як її майстер” – тема виступу викладача екології і охорони праці Білецької Л.В.

Викладачі фізичного виховання Колос М.В. і біології Рутило О.І. виступили на тему „Фізичні та біологічні потреби, які впливають на навчання”.

„Інноваційні технології навчання, їх ефективність” (про інновації, які не напружують) – теми виступів викладачів української мови і літератури Притики Л.Я. і біології Рутило О.І.

 

 

Навчити можна лише того, кого любиш

                                                                  Й. Гете

Переглядів: 85 | Додав: rutia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Новини
[13.01.2019]
Підведення підсумків роботи у 2018 році (0)
[08.01.2019]
Відеопрезентація навчального закладу (0)
[25.01.2019]
Виїздне засідання директорів закладів професійно-технічної освіти аграрного напрямку Івано-Франківської області (0)
Годинник
Банер
Міністерство освіти і науки
Агроосвіта
Коледж Youtube Facebook