Меню сайту
ПОРТФОЛІО
БІОЛОГІЯ
ГЕОГРАФІЯ
ЕКОЛОГІЯ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОГОДА
Погода
Середа, 17.10.2018, 04:47
Вітаю Вас Гость

Блог

Головна » 2018 » Березень » 9 » Хмарні технології
10:28
Хмарні технології

Хмарні технології — це технологія, яка надає користувачам Інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервіса.

Найголовнішою функцією хмарних технологій є задоволення потреб користувачів, що потребують віддаленої обробки даних.

     

Хмарні технології широко використовується у вищих і професійно-технічних навчальних закладах, для надання учням і студентам персонального доступу до мережевих ресурсів, розміщених на сайтах. Вони мають можливість редагувати свій розділ, не маючи доступу до інших сторінок. Це, з одного боку, дає можливість педагогу контролювати інформацію, що надходить, а з другого – розвиває самостійність і відповідальність учнів і студентів.

   Найпоширенішими прикладами використання хмарних технологій у освітньому процесі це: використання Office Web Apps-додатків; електронні журнали і щоденники; онлайн сервіси для учбового процесу, спілкування, тестування; системи дистанційного навчання, бібліотека, медіатека; сховища файлів,спільний доступ; спільна робота; відеоконференції; електронна пошта навчального закладу.

Тема педагогічного семінару виявилася доволі цікавою, інформативною і корисною для присутніх викладачів коледжу. Адже, кожен викладач працює з надзвичайно великим об’ємом інформації навчального процесу, а хмарні технології полегшують її обробку  та аналізу. 

31 січня викладачі З.Б.Драган і Р.В.Веркалець з метою підвищення компетентності інформаційно-комунікативних технологій провели семінар-практикум на тему: «Дистанційна освіта та її практичне втілення».

Р.В.Веркалець продемонстрував переваги електронної бібліотеки на сайті коледжу, а також розробив методичні рекомендації для викладачів щодо її реєстрації і наповнення навчальними матеріалами.

З.Б.Драган поділилася досвідом використання хмарно орієнтовного навчального середовища.

Однією із складових дистанційного навчання є електронні підручники та посібники. Викладачі В.М.Петращук, М.С.Гладун, С.І.Замковий, О.Т.Полиняк і О.І.Рутило розповіли про процес створення електронного підручника, з якими труднощами вони стикалися на різних етапах і які переваги використання його у навчальному процесі.  Кожен доповідач представив власну розробку електронного підручника, продемонстрував як ним користуватися.

   

Навчання проходило у вигляді практичних занять, було насиченим і продуктивним. Викладачі мали змогу не тільки навчатися, а й обговорити можливості використання інформаційно-комунікативних технологій та їх ефективність. 

    

Переглядів: 70 | Додав: rutia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Новини
[24.05.2018]
Наша гордість (0)
[11.04.2018]
Свято Весни в Рогатинському державному аграрному коледжі (0)
[12.03.2018]
День відкритих дверей (0)
[09.03.2018]
Хмарні технології (0)
[18.05.2018]
День Вишиванки (0)
Годинник
Банер
Міністерство освіти і науки
Агроосвіта
Коледж Youtube Facebook